logo

Wiedza

Skontaktuj się z nami

Udostępnij

Wodoszczelna technologia zgrzewania membranowego PVC

Nov 09, 2017

PVC waterpro z technologii spawania membranowego , duże odkrycie, poniżej składa się na wprowadzenie:

 

Zgrzewanie na gorąco dwóch kawałków cewki PVC pierwsze okrążenie 50-80 - mm, poprzez spawanie grzałką wenecką ogrzewanie gorącym powietrzem, zastosowanie termoplastu z polichlorku winylu (PCV), ma na celu osiągnięcie stanu krawędzi zwojów materiału, a następnie użycie nacisku walca, z dwoma częściami cewki.

 

Materiały hydroizolacyjne z PVC między podłużną szerokością zakładki wynoszą 50 mm, szerokość boczna to 100 mm, za pomocą procesu spawania, dyszy spawalniczej i kierunku spawania Kąt 45 °, wałek dociskowy i dysza spawalnicza są równoległe i zachowują odległość około 5 mm, nie należy kołysać się nie być zbyt szybkie.

 

Dysza do spawania o szerokości 20 mm służy do spawania, zazwyczaj dwie, temperatura zgrzewania jest kontrolowana na szóstym, a efektywna szerokość każdego zgrubień wynosi 15 mm ~ 20 mm. Zgrzewanie z dyszą spawalniczą o szerokości 40 mm jest odpowiednie do spawania. Temperatura zgrzewania jest kontrolowana w siódmym pliku, a efektywna szerokość zgrzewania wynosi 25 mm.

 

Wymagania spawania: powinny być przed spawem wstępnie zgrzane, szerokość nie powinna być zbyt szeroka, aby gorący wiatr nie przelewał się, gdy wpłynie na jakość spawania i spawania. Krawędź spoiny powinna mieć roztopiony przelew gnojowicy, ale bez przypalenia Z punktu widzenia efektywnej szerokości spoiny, odległość od zdzierania cewki do krawędzi stopionej zawiesiny ma na celu zapewnienie, że efektywna szerokość zgrzewania jest jednym z głównych wskaźników do sprawdzania jakości spawania.


Znajomość branży
Nasz produkt
Membran hydroizolacyjnych
Hydroizolacji urządzenia
Żywice do impregnacji
Centrum informacji
Nasza historia
Nasz certyfikat
Nasze usługi
Informacje kontaktowe

Qingdao Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong No.32

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun wodoodporny Technology Co., Ltd wszelkie prawa zastrzeżone.