logo

Wiedza

Skontaktuj się z nami

Udostępnij

Wysoka elastycznych wodoodpornego materiału--EPDM

Oct 20, 2017

Przegląd produktów:

 

PolimerEPDMHydroizolacja jest jednym z świata jest rozpoznawany polimeru wodoodporny materiał wydajności jest najbardziej doskonałe wysoki elastycznych wodoodpornego materiału, jest najczęściej stosowane w świecie rodzaj wodoodpornego materiału, jest jednym z ważnych promocji nowych chemiczna budowa materiałów Ministerstwa budownictwa."Shendun"marki epdm materiały hydroizolacyjne, produkcji polimerów elastyczne ciało gumy hydroizolacyjne w świecie dziś ciągłego wytłaczania siarczek jako jeden z najbardziej zaawansowanych urządzeń produkcji i technologii, sterowania komputerowego, stabilność procesu. Wybierz materiał ściśle, zaawansowana formuła, organizowanie produkcji zgodnie z systemem jakości ISO9001, wszystkie proces produkcyjny podlega kontroli, aby zapewnić, że produkt wysokiej wydajności, wysokiej jakości, wodoodporny zwinięty materiał gęstość jest lepszy, nie bańka, żadnej różnicy wydajności boczne. Skuteczności produktów spełnia lub przekracza normy gb18173.1-2000, osiągnął poziom zaawansowany podobnych produktów za granicą.

 

PolyMer EPDM waterpdachowych z pojedynczej warstwy budowy, zimno pracy, lekkość, odporność na starzenie, długą żywotność, Witamkorzystać z GH wytrzymałość na rozciąganie, wydłużenie, kurczenie i pękanie w podstawowej deformacji i silne zdolności adaptacyjnych, szeroki zakres (- 40 ℃ do 100 ℃) i inne cechy, wodoodporny wydajność jest lepszy, żywotność 50 lat, opisany jako "król wodoodporny.

 

Zakres stosowania:

 

Wszelkiego rodzaju przemysłowych, cywilne budynki, mosty, tunele, zapór wodnych, zbiorników i innych projektach budowlanych i różne prace podziemne, Hydroizolacja, izolacja.

Magazynowanie, transport, magazynowanie

 

Wodoodporny toczenia materiałów i wspieranie klej należy przechowywać w chłodnym, wentylowane i suche pomieszczenie z dala od źródła ciepła. Klej zawiera rozpuszczalniki organiczne, które są łatwopalne i powinny być używane w zakresie wykorzystania, składowania i transportu. Okres przechowywania towarzyszące kleju wynosi jeden rok, i mogą być używane w późniejszym okresie.

 

Wprowadzenie konstrukcji:

 

1. korzenie trawy powinny być płaskie, suche i czyste i nie powinny mieć zjawisko crisp, piasku i peeling.

2. oczyścić korzenie trawy i usunąć ciała obce, przed rozpoczęciem budowy.

3. spread wodoodporna Cewka całkowicie na poziomie bazą na relaks stres związany z arkusza. Umożliwia zastosowanie do powierzchni podstawy i blachy, gdy kleje są w zasadzie non-stick, gładkie i wklej, zagęszczania bazy kleju klej.

4. składając drugiej rolki, to wyróżnić 100mm na skraju pierwszy tom, nie stosować kleju klej na bazie i naciśnij 3, aby umieścić arkusz od podstawy do końca całej pracy przy układaniu. Podczas układania, nigdy nie szczep wodoodporny materiał tocznego.

5. po zakończeniu sklepu jest zablokowany na poziomie elementarnych, stosując specjalny rozpuszczalnik szorowanie nakładających się części z arkusza okrążenia po całkowitego wyschnięcia kleju zastosować szwów po obu stronach, klej po pełni suche, besmear ponownie po raz drugi, po kleju suche i nie Przyklej ręką wałek dociskowy, zagęszczania.

6. zwrócić uwagę na ogień ochrony podczas budowy i dobrej wentylacji, które powinny być przewidziane urządzenia do budowy.


Znajomość branży
Nasz produkt
Membran hydroizolacyjnych
Hydroizolacji urządzenia
Żywice do impregnacji
Centrum informacji
Nasza historia
Nasz certyfikat
Nasze usługi
Informacje kontaktowe

Qingdao Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong No.32

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun wodoodporny Technology Co., Ltd wszelkie prawa zastrzeżone.