logo

Wiedza

Skontaktuj się z nami

Udostępnij

EPDM-TBD korzyści w porównaniu z tradycyjnymi asfaltu

Oct 13, 2017


EPDM-TBD samoprzylepne cewki w porównaniu z tradycyjnymi asfaltu zalety samoprzylepne cewki:

 

Istoty ludzkie, aby przetrwać, długowieczności, jakość powietrza jest najbardziej krytycznym. Teraz środowisko życia jest dobre lub złe, można powiedzieć, do zaangażowania każdej branży, naszej branży wodoodporny jest związane z życia każdego z nas. Dlaczego tak mówisz? Ponieważ nasze budynków i kontaktów (np. mieszkalne, zakupy, tuneli metra, lotniska, itp.) są nierozerwalnie związane z produktów wodoodpornych. W związku z tym szczególnie ważne jest wybór materiału wodoodpornego. Poniżej opisano kilka aspektów EPDM-TBD reaktywne samoprzylepne izolacji przeciwwodnej i tradycyjnymi asfaltu uszczelniania membrany różnica.

 

1.punktu widzenia ochrony środowiska:

 

(1) SBS uszczelniania: główny materiał do asfaltu, Zmiękczanie olej, od surowca punktu widzenia ich produkty zawierają benzen i węglowodorów, w procesie produkcji ogrzewanie dużą liczbę szkodliwych gazów, powodując środowiska zanieczyszczenia, ale także do erozji ciała ludzkiego układu oddechowego i skóry.

(2) EPDM-TBD samoprzylepne cewki: główny materiał dla elastomeru kauczuk etylenu propylenu, materiał, sam nie toksyczny i bez smaku, firma wykorzystuje nową technologię nie produkuje żadnych utwardzania agenta, akcelerator i rozpuszczalnik, tak w procesie produkcji jest nie ogrzewanie produktów wszelkich substancji toksycznych, gazu z powietrzem otoczenia wykonane bez zanieczyszczeń, podczas gdy ludzkie dróg oddechowych i skóry nie można dokonać żadnych erozji.

(3) aby powiedzieć, że w praktyczne zastosowanie membrany, membrana asfaltu SBS zawiera materiał jest taka sama, bez względu na lokalizację projektu w zakresie korzystania z materiałów, koniec materiał zawiera toksyczne substancje będą nadal ulatniania, zanieczyszczają powietrza, uszkodzenie ciała, nie można wyeliminować. EPDM-TBD cewki samoprzylepne, materiał nie zawiera rozpuszczalników, formowania konstrukcji nie będzie miał problemu dystrybucji gazu, wykonane nie zanieczyszczenia powietrza.

 

2.budowę intensywności pracy pracowników na porównanie:

 

(1) od masy, SBS wodoodporna membrana 10m 2 około 35kg lub więcej, podczas gdy EPDM-TBD wodoodporna Cewka 20 m2 o masie około 30kg, sama różnica obszar 1 razy wagi pracowników może zmniejszyć pracy życie więcej niż połowę.

(2) od szybkość budowy ponieważ EPDM TBD samoprzylepne Cewka jest stosunkowo miękki, w budowie procesu nie jest łatwe do bębna, czy nie potrzebują zbyt dużo wytłaczania i SBS samoprzylepna cewki trudne, łatwe występuje podczas procesu budowy bębna zjawisko, nie tylko trzeba wycisnąć i większą prędkość czasochłonne, nawierzchni naturalnie nie EPDM-TBD tak szybko.

 

3.Porównaj z prac specjalnych drewnianych lub stalowych pokryć dachowych:

 

(1) w drewnianej konstrukcji dachu można zrobić asfaltu SBS samoprzylepna, uszczelniania, ponieważ cewki w rozpuszczalnika korozja drewna, spowoduje, że rozkład drewna spowodowane inżynierii ryzyka i EPDM nie zawiera żadnych rozpuszczalników, nie drewna w ten sposób przed korozją, Usuwanie kleju można kleić bezpośrednio.

(2) na konstrukcji stalowej dachu SBS asfaltowe samoprzylepne cewki Wklej po pewnym czasie pęka, odpada i ℃ samoprzylepne cewki -40 EPDM-TBD nie pęka, długi czas użytkowania nie będzie stało odpada.

 

Powyższy opis, widzimy, że EPDM-TBD reaktywne samoprzylepne izolacji przeciwwodnej jest przyjazny dla środowiska produktów ekologicznych; jest wydajny, dobrej jakości i dobrej jakości produktów; jest prosta konstrukcja, łatwa obsługa, szybkie i wydajne produkty; Szeroką gamę materiałów do budowy uszczelniania. Ochrony środowiska wodoodporne, proszę zwrócić uwagę na EPDM-TBD reaktywne samoprzylepne izolacji przeciwwodnej. Znajomość branży
Nasz produkt
Membran hydroizolacyjnych
Hydroizolacji urządzenia
Żywice do impregnacji
Centrum informacji
Nasza historia
Nasz certyfikat
Nasze usługi
Informacje kontaktowe

Qingdao Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong No.32

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun wodoodporny Technology Co., Ltd wszelkie prawa zastrzeżone.