logo

Wiedza

Skontaktuj się z nami

Udostępnij

Szczegóły dotyczące konstrukcji dachu i konstrukcji wodoodpornej (二)

Oct 27, 2017

Cztery. anti-feixe na wodopoju


Otwór wodny Anti-Feixe często stanowi część wycieku. W tym przypadku projektanci często ponoszą pewną odpowiedzialność. Jeśli wymagania projektowe nie są jasne, co prowadzi do niewidomych pracowników budowlanych, dno otworu nie może wyjść, powodując dziurę w wodzie lub zbyt małe zatrzymywanie wody w otworze, dziura nie może być wodoodporna. Ale podczas gdy budowa poważnie odpowiedzialnego personelu, podczas gdy długoterminowe podejmowanie działań naprawczych, te wady są całkowicie przezwyciężone. Po pierwszym otwarciu dolna rzędna absolutnie dokładna, nie dla otworów w wodzie; Po drugie, otwór wody w sekcji jest zbyt duży, ma mniej niż 150 mm wysokości, szerokości, nie mniej niż 250 mm, aby ułatwić drenaż. Na koniec, ostrożnie napędzany projekt wodoodporny, pierwszy otwór i otwór w obu końcach uszczelnionego materiału uszczelniającego, a następnie zbuduj polimerową powłokę lub cewkę, aby upewnić się, że niektóre fundamenty (o grubości nie mniejszej niż 2 mm) dla mundur; Powierzchnia do znormalizowania, płaska. Jeśli otwór w rurach zakopanych w wodzie, średnica rury jest nie mniejsza niż 75 mm, rura na obu końcach i betonowe styki w rowku i uszczelnione uszczelnienie materiału. Tylko w ten sposób możemy skutecznie zapobiegać wyciekom dachów z powodu otworów w wodzie.

Po piąte. najważniejsza część dachu rurociągu


Hydraulika i dach przecięcia to także bardzo ważne miejsce, które powinno być wysoko ocenione. Podświetlić rurę dachu, a rada i odwrócić po zainstalowaniu dwóch rzeźbionych odwróconej płyty został zainstalowany. Po pierwsze, możesz być w kanalizacji i dachu transferu w użyciu wodoodpornej zaprawy o stożkowym kształcie i odłożyć rowek 20 × 20 mm, aby wprowadzić materiał uszczelniający, a następnie włączyć dodatkowe warstwy. Z powodu jego kluczowych części dodatkowych warstw do zrobienia dwóch. Jeśli konstrukcja cewki, w górnej części rurki należy dodać metalową obręcz lub pętlę drucianą, u dołu i podstawy należy połączyć z naturalnym, gładkim. W zakresie, w którym ten ostatni jest szczególnie krytyczny, słaba obsługa, łatwe do wycieku. Najpierw należy zastosować wzmocnienie cementu we wzmacnianym zbrojeniu za pomocą wtyczek, aby uniknąć zarysowania skurczowego, a następnie w ścisłej zgodności z poprzednim traktowaniem, starannie skonstruować rurkę.

Sześć. kąt yin i yang


Wodoodporna warstwa rogu yin i yang korzeni trawy musi być zgodna z "specyfikacją" wykonaną z łuku (lub czystego) według różnych materiałów: polimerowa membrana syntetyczna 20 mm; Zmodyfikowana membrana asfaltowa i wodoodporna powłoka 50 mm; Membrana bitumiczna 100-150 mm. Ponieważ te części koncentracji naprężeń często poprzedzone są dużym obszarem wody i uszkodzeniami, tak, że należy je ulepszyć dodatkową warstwą. Dodatkowe warstwy mogą być malowane, powlekane lub wzmacniane za pomocą rolki papieru. Szerokość po każdej stronie (wysokość, samolot) musi wynosić ≥ 200 mm. Narożnik powinien być głównym magazynem, kąt powinien być przede wszystkim pustym sklepem, jest odpowiedni dla dużego sklepu do wklejania szerokości każdej strony do 50 mm.

siedem. Wodoodporny nagłówek warstwy


Wodoodporne miejsca usuwania warstw są trudne, ale także krytyczne, nie mogą w żadnym wypadku powodować Alice, Delaminacji i prowadzić do wycieku. Powinno to być ściśle zgodne z "normami" wymagającymi budowy grzywny, nie należy lekceważyć.
Wodoodporna warstwa na gzymsie głowy musi znajdować się w odległości 50-100 mm od krawędzi gzymsu; W częściach głowicy wodnej wysokość dachu warstwy równowagowej nie powinna być mniejsza niż 250 mm.
Muszla   Wodoodporna warstwa Głowica może być wielokrotnie wielokrotnie powlekana materiałem, uszczelki mogą być. Jeśli membrana jest wodoodporna, pierwsze przetwarzanie, linki są bardziej, powinny być ściśle zgodnie z procedurami budowlanymi. Wodoodporna warstwa przed pierwszą konstrukcją w głowie, aby odłożyć rowek, rowek powinien być szeroki i jednolity, gładki, tak aby konstrukcja wodoodpornej warstwy Groove po zakończeniu; Duży obszar w konstrukcji wodoodpornej ; Drobny procesin g głowy. Oznacza to pierwszy rowek pod ciśnieniem na końcu metalowej oplotowej cewki wzmacniającej, a następnie uszczelniony szczeliwem, a następnie czyści zaprawą cementową.
Zwróć uwagę, że: Chociaż możemy podkreślić potrzebę zwrócenia szczególnej uwagi na nas, narożniki i inne elementy projektu, ale nie oznacza to, że możesz pominąć duży obszar wodoodpornej konstrukcji. Jeśli duży obszar jakości wodoodpornej konstrukcji, ale w przyszłości będzie również produkować wycieki. Tylko dwa, oba razem z naukowym zarządzaniem i konserwacją, aby całkowicie wyleczyć wyciek z problemów związanych z projektowaniem izolacji wodochronnych o wspólnej jakości.


Znajomość branży
Nasz produkt
Membran hydroizolacyjnych
Hydroizolacji urządzenia
Żywice do impregnacji
Centrum informacji
Nasza historia
Nasz certyfikat
Nasze usługi
Informacje kontaktowe

Qingdao Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong No.32

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun wodoodporny Technology Co., Ltd wszelkie prawa zastrzeżone.