logo

Wiedza

Skontaktuj się z nami

Udostępnij

Szczegóły struktury i wodoodporny construction(一) dachu

Oct 27, 2017

Po pierwsze, woda z ujścia, podłogi
Duży obszar wodoodporną warstwą przed rozpoczęciem budowy, pierwsze piętro wody, podłogi drenażu do uszczelniania leczenia. W szklanki wody zakopali szklankę wody i bierze wspólnego z zamkniętych gruby materiał na uszczelnienia, aby uniknąć miejsce w ulewne deszcze w zjawisko breakout. Wycieku wody i odpływ podłodze wokół średnica 500 mm, z wodoodporną powłoką lub powlekane pieczęć jako dodatkową warstwę, grubości nie mniejszej niż 2 mm. W szklance wody i drenaż podłogę z jej wspólne warstwy czyste bilansowania warstwy, która powinna być zastrzeżone, 20 * 20mm wklęsły, Wypełnij uszczelniacz. Wody i usta z wodoodporną warstwą powinny być umieszczone Puchar, deszcz na spodzie płyty jest wciśnięty, u dołu płytki i wodoodporna warstwa powinna być pokryta spiekanych materiałów klejone na dole pieczęć z uszczelką.


Drugi, rynny, rynna rowu
Jak rynny, odprowadzanie wody, wodoodporną warstwą jest często przedmiotem deszcz erozji lub moczenia, więc w rynsztoku i drenażu kąt powinny być uszczelnione szerokość materiału uszczelniającego, płaskie i podniesienie na jednej stronie, nie mniej niż 30mm. I następnie umieścić warstwę membrana lub 2 mm gruby pędzel modyfikowany jako dodatkową warstwę.
W celu uniknięcia ryzyka zero przesunięcie, rynny, okap i dodatkowe warstwy powinien być pusty lub lepkie sklepu, Szerokość powinna wynosić 200 mm.
Nad stroną do czynienia i następnie rynny, rów zazwyczaj wodoodporny. Jeśli warstwa wodoodporna membrana, w szczególności należy zwrócić uwagę na Metoda nawierzchni rynny lub sklepie rynny muszą być z rowu na koniec pierwszego, wzdłuż wykopu lub rowu na powierzchni wody, jak na przykład bardzo szeroki rów wzdłużnej se AMS, leczenie z powrotem z uszczelnienia materiału ogrodzenie.


Po trzecie Kompensatory
Szew bloków (lub szwów) i rozliczenia (lub deformacja stawów), zwana dalej Kompensatory. Budownictwo ogólne prace sprawdzające produktów są ustawione aby skutecznie dostosować się do wpływu deformacji różnych podstaw aby wzmocnić efekt Wodoodporna warstwa wodoodporna.
Szew sub ma sztywne sub z wodoodporną warstwą, potrząsając sub i szew rozpoczynany warstwy ochronnej. Że sztywne warstwy sub wodoodporną warstwą i równoważenia sub, zgodnie z wymaganiami "wzorce" są ustawione na wsparcie dachu, kąt dachu wodoodporny i wystający dach przecięcia. Części te są najbardziej skoncentrowany stres. Jeśli struktura jest nie na miejscu, będzie jednym ze źródeł przecieku. Następnie to należy zaniedbywać, w ścisłej zgodności z wymaganiami "Specyfikacja" osadzonego materiału uszczelnienia. Budowlanych, należy również sprawdzić czy szew sub jest płaski, gęsty, prosty i czysty, nie spełnia wymogów należy natychmiast naprawiane w celu zapewnienia jakości masy uszczelniające. Bilansowania warstwy powinny być traktowane przed budową obszar duża warstwa wodoodporna i sztywna warstwa wodoodporna i ochronne warstwy powinny być traktowane po budowie z wodoodporną warstwą.
Dachu osada stawy, zwykle z dodatkowych ścian, ściany i skrzyżowaniach dachu powinien być gotowy do pierwszej warstwy, a następnie szew betonu za pośrednictwem sieci web, Szerokość linijki do linijki musi być 2 - 3 razy szerokość Jeśli szew jest zbyt długi , to powinny być nakładane na siebie z okrążenia i kolana, aby być sklejone klejem i materiały pomocnicze jest osadzone w szew, a następnie kolana, są one górną pokrywę otworu z pokrywką betonowych lub metalowych. Jeśli wysokiej i niskiej skali osiedleniem się pęknięcia, to nie nadaje się do pokrycia betonu, ale powinny towarzyszyć odpowiednie pokrywy polimeru metalu lub cewki. Kończyn dolnych i górnych, stosowania uszczelnień o solidne stalowe gwoździe zostały ustanowione na wysokiej przedłużenia ścian i dodatkowe ściany elewacje, oba końce pokrywa i pokrywa z uszczelką materiałów uszczelniających. W ten sposób deszcz nie wpisać szew, wyciek nie będą produkowane. Ponadto ponieważ szew jest wodoodporna membrana, a jego szerokość jest znacznie większa niż szerokość, tyle by poradzić sobie z wszelki wpływ deformacji z dół, do góry, tak, nawet jeśli deszcz przez wieko dla szwu, nigdy nie będzie powodować przeciek.


Znajomość branży
Nasz produkt
Membran hydroizolacyjnych
Hydroizolacji urządzenia
Żywice do impregnacji
Centrum informacji
Nasza historia
Nasz certyfikat
Nasze usługi
Informacje kontaktowe

Qingdao Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong No.32

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun wodoodporny Technology Co., Ltd wszelkie prawa zastrzeżone.