logo

Wiedza

Skontaktuj się z nami

Udostępnij

W Chinach budowlane wodoodporne zawodowe umiejętności i zagranicznych gap

Oct 16, 2017


W latach 2014-2016 chiński wodoodporny stowarzyszenie budynku zorganizowany zespół dwóch kolejnych uczestniczył w branży tzw globalne dachowe "młodzieżowe Mistrzostwa świata w dachowych pracy" Igrzysk Olimpijskich (zwany dalej "IFD contest"); W ostatnich lat stowarzyszenie zorganizowało również delegację do zbadania kształcenia i szkolenia zawodowego europejskich umiejętności zawodowe. W ciągu ostatnich kilku lat docenili zawodowe umiejętności i konkurencji w budownictwie wodoodporny Chin, a niektóre z wyników stwierdzono znaczne i nawet podstawowych. Dzięki międzynarodowej komunikacji mam nadzieję, że znaleźć ścieżka szkoleniowa wykształcenie odpowiednie dla rozwoju naszej branży.

 

Poprzez konkurs z zagranicznych konkurentów, zagranicznego wykształcenia zawodowego i systemu szkoleń są głównie następujące różnice w szkoleniu wodoodporny umiejętności zawodowych w Chinach.

Kształcenia zawodowego i systemu szkoleń są różne.

 

Prawie wszystkich krajów europejskich, zwłaszcza niemieckojęzycznych krajów, mają nagłośnienie zawodowych kompetencji technicznych w branżach związanych z umiejętności praktycznych. Na przykład pracownik dachu musi studiować przez trzy lata w szkole formalne kwalifikacje krajowe edukacji stać się technika pokrycia dachowe. W bardzo formalne kształcenie zawodowe, na podstawie pracowników technicznych poprzez krajowe stowarzyszenie krajowych związanym z wyboru, szkolenia prowadzone przez jednego z najwybitniejszych pracowników dla krajów w mistrzostwach świata juniorów.

 

W budownictwie materiałów w naszym kraju nie skonfigurowano doskonałe umiejętności zawodowe systemu szkoleń, szkolenie jest tylko wstępne badanie, w przyszłości, powinniśmy również ustalić odpowiedniej dla naszego kraju w oparciu o bieżący hydroizolacji budynków branży kształcenia zawodowego i systemu szkoleń.

Brakuje nam tożsamości społecznej pracowników wykwalifikowanych i statusu społecznego pracowników technicznych

 

Za granicą, istnieje dyskryminacja zawodu, profesjonalne widok jest bardziej równe, "blue collar" i "umysłowych" nawet "złoty łańcuch" nie jest profesjonalne, wysokich i niskich. W tym samym czasie ich ścieżki kariery dokonał wyboru w ukończeniu gimnazjum, Niektórzy uczniowie Liceum, uczelni i innych części (ponad połowa) w wyborze szkoły zawodowej, gimnazjum w przyszłości stać się blue-collar , Zostań wykwalifikowanych pracowników lub rzemieślników.

 

Istnieje duże profesjonalne seks dyskryminacji w naszym kraju, lub jest nierówność widzenia zawodowego, pomyśl kariery jest wysokie i niskie, niektóre nie są wyceniane lub dyskryminacja zawodu tak rzadko pierwszy wybór kariery. Ponadto w leczeniu pierwszego rzutu pracowników i status status społeczny nie dostaniesz tyle uznanie. Niewiele osób jest skłonnych do wyboru tych zawodów i pozostawić gdy mają okazję.

 

Pilnie potrzebujemy do uprawy gleby w rzemieślnika ducha

 

Za granicą, zarówno w Europie i Japonii są bardzo advocate "ducha", niektóre tradycyjne cieśla, murarz, pod wpływem mechanizacji duże przemysłowe sztuka i rzemiosło takie jak rzemieślnicy nadal utrzymuje silne witalność rodzaj bardzo dobry przejawia się w ostatnich latach to także z premierem li keqiang, przedstawiła "ducha" wysoce spójne.

 

W chwili obecnej, nasze społeczeństwo jest porywczy, ogólne środowisko brakuje skrupulatny i również wyrafinowane "rzemieślnik ducha", wodoodporny budownictwa. W celu dostosowania do rozwoju nowej sytuacji, potrzeb przemysłu do uprawy gleby poprzez ustanowienie "rzemieślnik ducha" prawa, przepisów, gwarancji systemu i mechanizm szkolenia.

 

Istnieją konkretne różnice w zawodowe umiejętności

 

Jest budowa systematyczne dachu: w konstrukcji dachu w naszym kraju, warstwy izolacji cieplnej, warstwa wodoodporna, takichjako uszczelnienia, ggólne budowlanych oddzielnie, jak i za granicą jest zwykle steam pułapkę warstwy, warstwa izolacji termicznej, wodoodporną warstwą i warstwy ochronnej, system wody, takich jak budowa.

 

Drugi jest profesjonalny: pracowników zagranicznych dachu minęły dawno system teorii i praktyki badania, znacznie więcej niż pracownicy krajowi. (autor jest zastępca sekretarza generalnego Chiny budowlane wodoodporne stowarzyszenia)


Znajomość branży
Nasz produkt
Membran hydroizolacyjnych
Hydroizolacji urządzenia
Żywice do impregnacji
Centrum informacji
Nasza historia
Nasz certyfikat
Nasze usługi
Informacje kontaktowe

Qingdao Siyuan Road High Tech Industrial Development Zone, Shandong No.32

Tel: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

Copyright © Qingdao Shendun wodoodporny Technology Co., Ltd wszelkie prawa zastrzeżone.